Romance of Three Kingdoms XI не дружить з простими смертними. Та й прості смертні ніяк не зможуть подружитися з цією грою - виною всьому неймовірно глибокий, складний, розмірений і для багатьох просто нудний геймплей. Одна тільки навчальна кампанія здатна відлякати будь-якого новачка - вона триває кілька годин.
Наші загони затиснули ворога в щільне кільце.
У грі є декілька ресурсів: золото, продовольство, військові і зброю. За містом закріплено певну кількість квадратів, на кожному з яких можна побудувати по одному будинку. Ринки збільшують дохід, ферми виробляють їжу, військові живуть в бараках, коней вирощують в стайнях, а зброю роблять в кузнях. Відповідно, вам доведеться привести запаси золота і їжі в поселенні на належний рівень, виробити достатню кількість зброї потрібного типу, а, крім того - натренувати своїх солдатів, щоб вони могли дати гідну відсіч в бою. Для кожного з цих дій в грі існують офіцери - їм потрібно давати "правильну" роботу, за здібностями. За всі свої дії, пов'язані з розвитком міст, ви отримуєте "Technique Points", які можна витратити на поліпшення для військових юнітів.
Ось такі коміксообразние написи повідомляють про всі важливі події в грі.
Але не варто боятися, що від усього цього температура вашого мозку наблизиться до точки кипіння - тут подібне статися просто не може. Вже все тут занадто розмірено - часто картинка від ходу до ходу взагалі не змінюється. Ви будете роздратовані черепашачою швидкістю розвитку подій - навіть у віртуозних стратегів йде близько сотні годин на те, щоб завершити одне завоювання.
Для того щоб урізноманітнити повільність відбувається, Koei вставила в гру режим дуелей. Дуелі відбуваються між офіцерами двох ворогуючих загонів і є таким собі розвеселий барвистий покроковий файтинг.
Сусіднє місто відмовив нам в підкріпленні. Дуже шкода.
На щастя, місцевий саундтрек інфантильністю не страждає. Навпаки, саме ці півтора десятка епічних композицій рятують геймера від сну протягом всієї гри. З інших позитивних моментів варто відзначити інтерфейс, який, у порівнянні з попередньою частиною серії, став більш зрозумілим.
Вражаючі кадри можна побачити тільки в режимі дуелей.
Глибокий геймплей - головний плюс і одночасно головний мінус Romance of the Three Kingdoms XI . Якщо ви терпіти не можете високочолі стратегії, то весь ігровий процес перетвориться для вас в нескінченну боротьбу зі сном.
Плюси: цікавий сеттинг; відмінний саундтрек.
Мінуси: спірне візуальне виконання; складна в освоєнні і вимагає пристойних витрат часу.